InterRail

Články

Slovník

Obecné diskuse

Jednotlivé země

Ostatní debaty

Testování

Podpora

Reklama

Kde nakupovat

Nový příspěvek

Jméno
Text
Bold, Italic, Link

Přeji si zasílat nové příspěvky z tohoto tématu na e-mail
.
E-mailová adresa nebude použita k žádnému jinému účelu.

Dosavadní příspěvky

Vojta Hrubý :: 27. 11. 2006 15:01
Tak se Švédskem a Norskem to dopadlo skvěle, jízdenky nakonec byly vyměněny za správné (zdarma :-). Zdá se, že DB se alespoň chovají jako slušná společnost, což se mnohdy o ČD bohužel říct nedá :-(

Wasteels vyzkouším, díky.

Peter_ kuldanp@seznam.cz :: 21. 11. 2006 20:57
Doplnuji info k nakupu: Mezinardoni jizdenky a rezervace v pohode a skvele nakoupite v kancelari Wasteels Praha hl.n. Samozrejme se Vam vyplati vedet presne co chcete a mit prehled o mape zeleznicni Evropy a take cisle vlaku kdyz kupujete rezervaci popr. lehatko. Take dale souhlasim s nakupem u DB AG.

Vojtěch Hrubý :: 27. 5. 2006 13:19
Postupně nakupuji jízdenky do Švédska a nestačím se divit. Nejprve jsem koupil část místenek v CK ČD v Praze. Díky kurzu euro za 32 Kč jsem prodělal asi 400 Kč! Tak jsem se rozhodl dál nakupovat na www.bahn.de. Poslali mi ScanRail na špatné datum, ale zavolal jsem do Frankfurtu na Servicezemtrum a slíbili mi, že mi ho zdarma vymění. Doufám. V pondělí jedu do Zittau nakoupit další věci osobně. Tak uvidíme...

Vojtěch Hrubý :: 8. 2. 2006 19:29
Na Wasteels jsem zatím slyšel jen samou chválu. V CK ČD jsem se taky jednou dostal do problému, neb obsluha neuměla moc česky. Tak jsme si pomohli němčinou :-) Ale to už je dávno.

Gösser :: 8. 2. 2006 9:25
V Praze doporučuji CK Wasteels na hlavním nádraží u tabule s příjezdy vlaků. Nakupuji tam asi jednou měsíčně a nestalo se mi, že by mi poradili špatně. V CK ČD na hl.n. to většinou jde, ale pracuje tam jedna dáma, která nemá o některých slevách ani ponětí, už dvakrát jsem viděl, že ji okřikoval kolega, ať je zticha, když tomu nerozumí.

Ludovit Greguš :: 30. 12. 2005 18:16
Souhlasím s Vámi. Prvý IR jsem kupoval MP/mez.pokl./ Pha HN.
Nevěděl jsem o IR nic, neochota, tři vnitřní lístky na 16 dní. Úplně jiné, počínaje prostředím, jednáním, nastudováním základních pravidel a to vše v mezin.pokl. v Ústí nad Labem.

Vojtěch Hrubý :: 28. 12. 2005 16:05
Já navíc nedoporučuji mezinárodní pokladny na hlavním nádraží v Praze. Už dvakrát se mi stalo, že mi vydali jízdenku a lůžkový lístek na jiné dny (minule i s různým trasováním). Navíc tu převažuje neochota.
Naopak musím opět velmi pochválit Trutnov, kde mi úspěšně vydali SparNight na Koperníka a EURegio Německo.

Richard Vavrda :: 17. 11. 2005 12:20
Tak to já jízdenky nakupuju v Praze vCK ČD ul. Celnici (mezi nám. Republiky a Masaryčkou), vždy tam akceptovali platební karty a na poměry ČD pěkné prostředí. Občas jsem i nakupoval v kanceláři Wasteels na hlavním nádraží, plusem tam je vstřícný personál + akceptace PK. Co rozhodně nedoporučuji mezinárodní pokladna Masarykovo nádraží :-(

Vojtěch Hrubý :: 29. 7. 2005 16:57
Vůbec se mi neosvědčilo nakupovat jízdenky v mezinárodních pokladnách na pražském hlavním nádraží. Už dvakrát mi vydali chybné jízdenky.
Mnohem lepší zkušenosti mám s CK ČD v Praze hl. n. Velkou výhodou je možnost nákupu například zemských jízdenek pro Německa, ScanRailu a podobně.
Překvapivě dobře se nakupuje v některých menších stanicích. Personál si tam často více váží zákazníků. Ale neplatí to na sto procent.